Atgal į mokslus: nauja kalanetikos mokinių grupė nuo rugsėjo 1 d.


Rugsėjo 1 d., penktadienį, 17 val., Lazdynų g. 21 startuoja naujoji jauki mano mokinių grupė. Taip jau gavosi, kad suderinome bendrą tinkamą laiką pirmai paskaitai, tad pamaniau pačiupti Naujųjų Mokslo metų progą – pakviesti ir TAVE. Jei jauti, kad kalanetika – tai ne sportas, o tam tikra mankštos ir meditacijos magija, į kurią jau įsitraukei ir TU  – kviečiu į bendraminčių būrį ;)

Jei turi klausimų, ieškai patvirtinimo ar įkvėpimo yra puiki proga susitikti šį šeštadienį, rugpjūčio 26 d. 11 val. Gedimino pr. 26 – ir treniruotei, ir pašnekesiams. Kviečiu nuoširdžiai: žr. kvietimą Facebook’e

Tikiu, kad visada randas priežasčių atidėti – tai vaikutis dar šalia, tai darbas įtemptas, galbūt jauties nelanksti ar ne tokia “kūda“. Tik laikas labai greitai bėga. Labai gerai kartais stabtelt, gal net pyktelt ir paklaus savęs “O tai kada darysiu tai, ko noriu būtent AŠ??“ Seku šiuo požiūriu jau senai – turiu 3 vaikus šalia (vyresniems jau 18 ir 16 m., mažiukui 3,5 m. – pagaliau į darželį.. :) ir “ant jų“ matau kaip tas laikas bėga… Jei kažko išties nori, geriausio laiko nei Dabar praktiškai ir nebūna :)

Užpildyki anketą, gauki mano atsakymus apie mokymų eigą, kainą ir pasimatykime! Net jei laikas netiks, suderinsime Tau tinkamą. Vis gi mokymai yra individualūs. Žr. atsiliepimus, kaip sekėsi besimokiusioms

Asmeniniai kalanetikos mokymai yra sukurti tam, kad pačios gabiausios ir labiausiai „užsidegusios“ mokinės gautų patirties patikrintą pamatą – pirmus, drįstu teigti, teisingus laiptelius, dažnai, gyvenimo pokyčių link. Užsiimti nauja veikla, tobulinti savo įgūdžius ir, kaip praktika rodo, ne retai tapti profesionaliomis ir mylimomis mokytojomis.

Draugystė su moterišką prigimtį puoselėjančią kalanetikos mankšta apdovanoja ilgalaikiais pokyčiais: stipresniu, sveikesniu kūnu, šviesiomis emocijomis ir užkrečiančia pozityvia savijauta.

Tavo kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s