3 kg po 5 treniruočių: Ginos istorija ir puikūs rezultatai


“Minus 3 kg po 5 treniruočių įkvepia stengtis! Tai nebuvo mano siekis, nes myliu save tokią kokia esu“, – pasakoja mano mokinė, bičiulė, treniruočių mylėtoja Gina. “Mano tikslas buvo skirti laiko sau, sustiprinti nugaros raumenis, pakoreguoti laikyseną, patobulinti kūno linijas. Sugrįžus į kalanetiką, pokyčių ilgai laukti nereikėjo ;)

Jau po pirmųjų treniruočių laikysena tapo taisyklingesnė. Pasirodo, būti pasitempusiai yra patogu! Skundžiausi nugaros skausmais, kuriuos kartas nuo karto pajaučia kiekviena mama, panešiojusi savo vaikus ant rankų. Po treniruočių sutvirtėjo nugaros raumenys, dingo ir įtampa nugaros srityje. Taip pat buvo smagu pastebėti, kad mažėja kūno apimtys.“

Kuo Tau kalanetika kitokia?

“Kalanetiką įsimylėjau dar prieš 7 metus. Kodėl kalanetika? Todėl, kad po jos užplūsta energija, lankstumo, grakštumo pojūtis. Kiekviena treniruotė yra pagal individualias galimybes, ramiai, nežalojant sąnarių, neapkraunant širdies darbo. Tai lėtų, plastiškų judesių eilė, panaši į šokį bei priverčianti dirbti vis kitus kūno raumenis. Man tai savotiškas poilsis, įprastos aplinkos pakeitimas, nuolatinis eksperimentavimas ir savo galimybių ribų plėtimas, tobula savijauta, gera nuotaika.“

Dėl ko, Tavo nuomone, moterys nemėgsta sporto? 

“Sportas man asocijuojasi su padidėjusiu pulsu, ištverme, papildais sąnariams ir ne visada – su sveikata. Pradėti sportuoti dažnai reikia motyvacijos, kartais net prisivertimo, įpročio išsiugdymo, kantrybės. Gal dėl to ne visi mėgsta sportuoti… Kalanetika – ne sportas. Tai – gyvenimo būdas. Ar Jums patinka skirti laiko sau, gerai praleisti laiką? Kalanetika – tarytum susitikimas su drauge ar ramus atokvėpis nuolatiniame skubėjime.

Aktyvumo, inertiško judesio mėgėjoms taip pat rekomenduočiau išbandyti kalanetiką. Sakytumėt, trūksta judesio, nuobodu… Galbūt. Bet niekas ir neprašo Jūsų atsisakyti to ką mėgstate, tiesiog praplėskite savo galimybių ribas, nes kalanetika – tai savotiška kineziterapija, relaksacija, lankstumo ir grakštumo mokykla, moteriškumo įkvėpimas. Tai būdas pasiekti netikėčiausius tikslus, netgi psichoterapija.“

Su Gina mankštinamės Lazdynuose, jaukioje salytėje netoli namų. Kviečiu ir Tave! Iki smagaus susipulsavimo!

Fotografijos: Aistė Gustė (aš pati..:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s