Lengva it plunksna! Baletas – kalanetikos įkvėpimas: fotosesijos akimirkos


Kalanetikos mokyklos mokinės

Daugiau fotografijų ir jūsų komentarų Facebook albume!
Ypatingas, išlauktas ir PLIŪPSNĮ pakylėtų emocijų man atnešęs 1-asis Kalanetikos mokyklos merginų susitikimas. Pažiūrėkite, kokios jos visos gražios, tiesa? :) Kai pagalvoji, ko daugiau mums moterims reikia.. Būti sveikomis, gražiomis, reikalingomis – būti laimingomis. Aš esu nepaprastai laiminga ir dėkinga turėdama šią merginų bičiulystę ir galimybę skleisti kalanetikos virusą :)

foto-64

Harmoningas gyvenimo būdas atneša džiuginančias permainas ir padeda judėti “savęs atradimo“ link.. Tuo esu įsitikinusi, nes nuolat esu apsupta gyvomis istorijomis. Manoji prasidėjo ir dideliu greičiu ėmė tapti kūnu prieš 8-eris metus, kai atradau kalanetiką. Baleto judesiai ir plastika, patemptos pėdos ir užapvalintios plaštakos, tiesi it styga nugara ir kilstelstas smakras, pluksnos lengvumo judesiai ir gazelės grakštumas – visa tai įkvėpė kalanetikos išradėją Callan Pinckney sukurti tai, kas nuo 1980 metų ir iki pat dabar dailina moterų kūno linijas ir… gyvenimus.

foto-226

Jaukią sekmadienio popietę pakviečiau merginas – savo mokines ir aistringasias gerbėjas – prisiliesti prie mūsų mylimos mankštos šaknų. Baleto grožio mus mokė Operos ir baleto teatro artistė, kalanetikos ir pilateso trenerė, mano mokinė Eglė Brundzaitė-Budnik. Dvigubas malonumas, kad manoji meilė kalanetikai nepasiriboja Vilniumi. Kaunas ir Zarasai, jau prisijungė į pirmąjį, respublikinį pasimatymą! ;)

Nori mokytis ir Tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s