Sportas moterims – kalanetika be prakaito kibirų, arba Kaip jos mokėsi Aistė


img_20170215_111839_301

“Natūraliai ir palengva kalanetika atėjo pas mane. Kaip ir visos moterys, norėjau pagražinti kūno linijas, bet, vėlgi, turbūt kaip dauguma moterų – nenorėjau dėl to lieti prakaito kibirų (labai moteriškas noras, sutikite:) Įprastinis sportas manes nebetraukė, žinojau, kad ilgai tai netruks ir reikės prisiversti eiti..“, – apie įsišaknyjusį požiūrį, kad sportas tai kančia pasakoja mano dailioji mokinė Aistė.

“Treniruokliai – nuobodu, dažnai reikia laukti eilėje ir…sunku!! :) mano raumenys ryškėja gan greit, to irgi niekada nesiekiau. Aerobika, zumba, stepas – nusibosdavo greičiau, nei spėdavau išmokti žingsnelius… Įsijungiau internetą ir įvedžiau į paiešką “sportas moterims“. Taip sužinojau apie kalanetiką.

Prisipažinsiu, iškart nesusižavėjau, nes maniau, jog tokia lengva mankšta, maži judesiai, jokių svorių – koks čia gali būti rezultatas? Bet nusprendžiau pabandyti. Labai lengva tikrai nepasirodė! Niekad nebūčiau patikėjusi, kokie sunkūs tie pulsavimai gali būti… Nusprendžiau pabandyti ir sportuoti keletą dienų iš eilės, tačiau internete pritrūko video medžiagos, taip nusprendžiau užsirašyti i jaukią studiją. Patekau į kitokią sporto aplinką, kur nebuvo varžymosi, skubėjimo, sumaišties.. Man tai tapo atsipalaidavimu ir sportu viename. O svarbiausia – rezultatai per gan trumpa laiką!

img_20170215_112104_425

Toliau mano sprendimas buvo išmokti kalanetikos mokymo ir dėl savęs pačios, ir dėl tų, kas norės taip mankštintis :) Susiradau Aistę, mano bendravardę, didžiausią kalanetikos mylėtoją :), ir prasidėjo – daug naudingos informacijos žodžiu, raštu ir vaizdu.“

O jeigu moteris sako, kad nemėgsta sporto?

“Jei nemėgstate sporto, tai tik reiškia, kad neradote “savo“ sporto! :) Judėti, gauti energijos, stiprėti, gražėti yra nuostabu! Nesiliaukite ieškojusios ir, žinoma, išbandykite kalanetiką. Ši mankšta yra grakščių, moteriškų pozicijų su mažais pulsavimais rinkinys. Viskas daroma savu tempu ir ramiai, tačiau rezultatai pasijaučia tikrai greitai – kalanetika lavina kūno lankstumą, mažina riebalinį sluoksnį, stangrina raumenis.

img_20170215_112648_604

Nors iš pradžių žiūrėjau skeptiškai, nes atrodė per lengva ir rezultatai mažai tikėtini, pasirinkus tinkamą treniruočių dažnį pokytį pastebėjau jau antrą savaitę. Patiko, kad yra kelios pratimų variacijos, sudėtingumo lygiai. Kalanetika ir labai patogi mankšta – nereikia jokio inventoriaus (tik kilimėlio), galima mankštintis bet kur, kad ir per atostogas. Man ji ir savotiška meditacija. Sveikame kūne – sveika siela… Gera atrasti tai, kas tavo!“

Nori mokytis kalanetikos ir tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s