Kalanetikos mokykla: įkvėpimo šaltinis ieškančioms savęs


Kalanetikos mokykla – tai ne pastatas ar įstaiga, tai tęstinis mano projektas, kurio misija būti įkvėpimo šaltiniu toms, kurios jaučia, kad nori sveikų ir moteriškų pokyčių savo gyvenime. Ketinu į juos kviesti ir dalintis dar artimiau, asmeniškiau ir su įkvepiančiomis savo bendramintėmis!

Išdrįsti kažko imtis iš naujo, kitaip ar pirmą kartą – jaudulys didžiulis! Kad ir, štai, pakalbėti į eterį :) Apie tai, kas taip senai pažįstama, bet su dar didesniu noriu veikti taip, kaip sako mano širdis  Gera, kad draugystė su kalanetika, kaip ir miniu video, ne tik šlaunis stangrina. Sąmoninga mankšta stiprina pasitikėjimą savo vidiniu balsu, pabudina tai, kas glūdi tavyje ir paskatina realizuotis pačiais netikėčiausiais pavidalais! Degu noriu dalintis: pažadu daugiau video, daugiau gyvų susitikimų ir įkvėpimo nedrįstančioms, ieškančioms, pradedančioms.

Su šiluma
Jūsų kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė-Jančiukienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s