Kodėl patikti visiems yra kvaila?


kam-patikti

„Tikrai Moteriai nesvarbi „visuomenės nuomonės įskaita“. Vaikystėje ją gavo visos mažos mergaitės. Ši įskaitos knygelė – tėvams, mokytojams, giminaičiams, draugams, kolegoms. Išlaikyti egzaminams daugelis merginų skiria visą savo gyvenimą. Tikra Moteris išmetė įskaitų knygelę.

Tegul kiti žymi: ištekėjusi – neištekėjusi, normalu – nenormalu, viena – ne viena, tokia kaip visi – ne tokia kaip visi… Tikra Moteris gyvena savais orientyrais, pati juos nusistato ir pati įgyvendina. Ir jeigu ji nėra panaši į kitų žmonių standartus, tai jos tai nelabai jaudina. Ji leidžia kitiems žmonėms save vertinti taip, kaip jiems norisi. Ji žino, kad misija „visiems patikti“ yra kvaila ir neįgyvendinama. Ji dirba su savimi, tačiau niekad nedaro to tam, kad patiktų ar užsitarnautų kieno nors palankumą. Ji daro tai iš meilės sau.“

Julija Sviaš
Iš: Laimingų moterų pasaulis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s