Kalanetikos pratimai… Beatos Nicholson virtuvėje!


535

Smagu, kad dėka STIMULUS, prieš kelis metus gyvenimo keliai mane pirmą kartą nuvedė į Londoną. Su merginomis čia Fantomą įspūdingame teatre regėjome, prie BigBen’o fotografavomės, gardžias sūrio lazdeles su mažulyčiais (be proto skaniais) pomidoriukais iš Marks&Spencer skanavome… Kelionės „vinis”, žinoma, buvo gurmaniškas susitikimas su kulinare Beata Nicholson! Skaityti toliau

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s