Baletas ir antroji obuolio puselė, arba kaip kalanetikos mokėsi Inga


balionai

„Visada svajojau susieti baleto eleganciją ir mankštą. Turėdama keletą mokinių-bendraminčių, kartu su jomis gilinausi į baleto trenažo niuansus. Rėmiausiu amerikiečių šokėjos Leah Sarago sukurtu BalletBody fitness metodu. Ir visai natūraliai, po 2-jų metų baleto fitneso treniruočių atėjo suvokimas, kad norisi dar KAŽKO… Pažįstama, tiesa? Balerina jau netapsi, bet visko mesti taip pat nesinori.

Aš manau, visai logiška tai, kad tada susiradau Aistę. Tiesiog, kažkodėl būtent ją. Aistės idėjos man pasirodė be galo artimos, suprantamos, panorau semtis iš jos žinių ir patirties. Esu amžinai dėkinga,kad užkrėtė savo meile kalanetikai ir jos gimdytojai-įstabiajai Callan Pinckney. Pamokos pas Aistę – tai nuoširdūs pokalbiai, savo minčių ir įžvalgų skleidimas kitai atvirai sielai. Paperka tai, kad ji skatina būsimų kalanetikos trenerių kūrybiškumą, savitumą. Niekada neįstengčiau nuoširdžiai bendradarbiauti su žmogumi, šalia kurio negali būti tuo, kas esi.”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s