Tikrasis mano ĮKVĖPIMAS: originalioji kalanetika. Apie sklindantį susižavėjimą pasakoja Callan Pinckney mokinė Sandra Hana


Nepaprasta klausytis ir regėti tai, kas lyg aidas atsikartoja mano suvokime apie MOTERIŠKĄ MANKŠTĄ. Kokia ji turi būti. Rami, atidi, neskubanti, kupina lengvumo ir nesureikšminimo. Daili ir tausojanti. Elegantiška, kad net šukuosena išlieka kur buvus ir papuošalai netrukdo. Ir amžius (!) jai nekliūtis.

“It’s SOOOOO easy to stay in shape! You can go on with your life. You don’t have to spend hours and hours and hours a day working out!“, – regis, neįtikėtina patirtimi dalijasi kalanetikos metodo autorės Callan Pinckney mokinė Sandra Hana. Tačiau atradusios kalanetiką tikrai pritariamai linksės. Kodėl “it’s so easy“? Paslaptis ta, kalanetikos branduolį sudaro visai ne pratimai. O POŽIŪRIS. Požiūris į save: “esu MOTERIS, todėl renkuosi mankštintis MOTERIŠKAI“. Tavęs niekas neverčia daryti kažko, kas būtų svetima ir nemiela, “you finish your class relaxed, not burned out. You feel energised“ – todėl tas lengvumas toks artimas. Džiugu, kad net ir po išradėjos išėjimo anapus, originaliosios kalanetikos principai nepakinta, kad josios mokinės toliau skleidžia šį elegantišką “virusą“!

P.S. Žavus sutapimas – Sandra atrado kalanetiką gimus antrąjam sūnui. Manoji istorija tokia pati… :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s