Emocijų viruso pagauta, arba Kaip kalanetikos mokėsi Jurgita


jurgita

„Ėmiausi kalanetikos kaip vieno iš laikysenos koregavimo būdų, o užsikrėčiau ja kaip geros nuotaikos, streso nuėmimo, gero laiko praleidimo, kūno formavimo ir teigiamų emocijų sukėlėjo virusu. Patiriant šios mankštos teikiamą naudą kilo mintis pasidalinti ja su visais, norinčiais atrasti džiaugsmą paprastuose dalykuose.

Tad skubėjau į susitikimą su Aiste, vedina didelio noro ir virpančia širdim – kaip ji, kalanetikos pradininkė Lietuvoje ir neabejotinai viena kompetentingiausių trenerių – reaguos į mano norą ir pasiryžimą žengti trenerės keliu.

Dabar žiūrint atgal – atrodo viskas buvo paprasta: apstu išsamios teorinės medžiagos, didelis dėmesys praktiniams užsiėmimams, maloni ir nuoširdi mokytoja, negailinti savo žinių taisyklingam pratimo atlikimui, laiko kiekvienam klausimui išaiškinti, patarimų treniruotės eigai ar tiesiog gero žodžio abejonėms nuvyti. Žinoma, mokymasis reikalauja ir besimokančiojo pastangų, tačiau be kryptingos, tinkamos, kompetentingos pagalbos, be įkvepiančių, motyvuojančių palaikymų ir pagyrimų – viskas daug sudėtingiau, juk vienas lauke – ne karys, o mokytis reikia iš geriausių!

Ačiū Aistei ir sėkmės visoms, nusprendusioms pasukti pozityvių pokyčių kryptimi! :)”

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s