Kaip suvaldyti antsvorį ir ko imtis pataria kalanetikos trenerė Gintarė Pivoriūtė


suvaldyti

Nors kūno sudėjimą lemia ir genai, įrodyta, kad mankšta padeda suvaldyti nutukimo genų raišką, leidžia palaikyti normalų kūno svorį, net jei giminėje visi pilnoki.

Pradėti nuo aktyvių kardio užsiėmimų ir desperatiškai pulti į treniruočių sūkurį nerekomenduotina. Reguliari, energiją iš riebalinio audinio imanti mankšta, padės kontroliuoti ne tik svorį, bet ir apetitą. Jis, po intensyvių, glikogeną deginančių treniruočių, kaip pvz., aerobika, būna itin didelis dėl sumažėjusio gliukozės kiekio kraujyje – moteris ima kamuoti žvėriškas alkis ir pavojus persivalgyti. Po kalanetikos to nejausite.

Žemo intensyvumo mankšta nenuvargina, o jaučiantis komfortiškai, nėra sunku atsilaikyti, nepasiduoti, laikytis užsibrėžto plano. Į kalanetikos treniruotes susirenka moterys, kurioms rūpi gera savijauta, todėl ir psichologinė būklė palaipsniui tik gerės. Juo labiau – matant kūno pokyčius ir jaučiant energijos antplūdį. Norinčioms „mesti svorį“, rekomenduojame 3–4 kalanetikos treniruotes per savaitę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s