8. Kalanetikos pratimai: pilvo presui (2)


Pilvo presas

Dar vienas efektyvus pratimas pilvo raumenims stiprinti. Svarbu, kad atliktumėte nuosekliai ir paisydamos savojo kūno pojūčių. Tobulėjame elegantiškai!

Atsigulkite ir pakelkite abi kojas statmenai. Apkabindamos rankomis šiek tiek žemiau kelių, švelniai ir neskubėdamos pakelkite galvą ir pečius – susiriečiame, viršutinė dalis tampa panaši į kriauklę. Galvą laikome įtemptais pilvo raumenukais.

Atsargiai paleiskite kojas ir tieskite rankas į priekį, lyg norėdamos kažką pasiekti. Tokioje pozicijoje švelniai spyruokliuokite atlikdamos 2-3 cm amplitudės judesį. Kartojame 100 kartų. Jei reikia atsikvėpti – taip ir padarome! Tik į ritmą grįžtame ta pačia seka.

Jei norite didesnio iššūkio, šiek tiek nuleiskite kojas. Kuo jos bus žemiau, tuo didesnė apkrova teks tiek pilvui, tiek nugaros apačiai. Svarbu nepersistengti, o tobulėti pamažu. O jei sunku, kojas vėl pakelkite arba sulenkite.

Jei įsitempia kaklas, pasukite jį į kairę ir į dešinę – taip atpalaiduosime raumenis. Jei kaklas silpnas ar sunku, padekite galvą ant sulenktų rankų.

5 mintys apie “8. Kalanetikos pratimai: pilvo presui (2)”

  1. Labai geri pratimai:)kartais ir as tokius darau, nors dazniau treniruojuos su treniruokliu, kuris skirtas pilvo presui. Efektas daug geresnis, nei darant paprastus atsilenkimus

  2. as dvd turiu 10 metu jaunesne. Labai faina, atsipalaiduoju, ir rezultatus jauciu, nebesikuprinu! Kvepavimas normalus, kvepuoti reikia kaip iprasta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s