Online kalanetikos mokymai: šį laiką galima paversti į žinias ir į pradžią


Pirmas karantinas įkvėpė sukurti online kalanetikos studiją – visada pasiekiamus įrašus www.aditi.lt/tv, antrasis, panašu, kviečia mane ir individualius kalanetikos mokymus perkelti į virtualią erdvę. Susitikti, mokytis, mankštintis kas be nutiktų yra išties geroji šio laiko pusė!

NORIU MOKYTIS >

Taip, man pasakoti, stebėti, gauti atgalinį ryšį yra sudėtingiau. Tiksliau – neįprasta, nepatirta. Dabar rašau ir galvoju, kad juk ir tai laiko klausimas. Bet ko galima išmokti tiesiog darant, kartojant, mokantis iš savo nežinojimo. Labai ir labai esu dėkinga Medai už suteiktą patirtį – vesti 1-uosius nuotolinius asmeninius kalanetikos mokymus ❤ Mums kuo puikiausiai sekasi: susiklausyti, susikalbėti ir susipulsuoti. Jau planuojame keletą nemokamų bandomųjų online treniruočių – kviečiu sekti naujienas: www.facebook.com/kalanetikosmokykla

Ką veikiame susitikimų metu?

Lygiai taip pat, kaip ir gyvų mokymų metu turime 7-8 susitikimus: teorijos aptarimas, treniruotės vedimo principų nagrinėjimas, klasikinių kalanetikos pratimų peržiūra, 3 repeticijos dviese (tu vedi mankštą man – t.y. repetuojiesi pratimų vedimo kalbą, aš vis pakoreguoju, pakomentuoju, patariu į ką atkreipti dėmesį), organizuojame 1-2 treniruotes grupėje.

Kas ypatinga, online būdu tai puiki proga pakviesti į pirmąsias mankštas savo bičiules ir palaikytojas iš bet kurių Lietuvos ar pasaulio kampelio! Mokymai vainikuojami simboliniu pažymėjimu, tikiu, tvirtu žingsniu norinčioms tęsti toliau – pvz., baigti bendruosius sveikatingumo trenerio kursus, gauti jau Europos mąstu galiojantį sertifikatą.

Manieji mokymai skirti pažinčiai tiek su kalanetikos, tiek su dėmesingos mind&body mankštos metodu apskritai. Integruoju savo, kaip kalanetikos mokytojos 11 metų patirtį ir pastarųjų metų Mindfulness studijų žinias.

Šis laikas tai metas prisiminti, kas svarbu būtent Tau. Kas visada žavėjo, traukė akį ir švelniai lietė mintį „ir tu taip tikrai gali“. Mano mokinių, „paprastų“ merginų ir moterų sėkmės istorijos yra puikus to pavyzdys ir įkvėpimas (žr. Atsiliepimai)

Tad jei norisi praturtėti nesenstančiomis žiniomis apie kūną, moterišką būdą palaikyti grakštumą ir jaunatvę ir dėmesingumo svarbą, parašyki man. Karantinas tam ne kliūtis: www.kalanetikosmokykla.lt/noriu-mokytis

Aistė Gustė-Jančiukienė
Pirmoji Lietuvoje sertifikuota The Callanetics® Exercise Method mokytoja, Sertifikuota Įsisąmoninimu grįstų intervencijų (Mindfulness) mokytoja, ADITI kalanetikos studijos įkūrėja.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s