„Išeinu lyg po masažo, o ir meilė sau didėja“: kalanetika ir Jūratės istorija


„Man moteriškumas pirmiausia yra buvimas savimi, įsiklausymas į save. O kai su įsiklausymu pasimankštini, atrodo ir ta meilė sau padidėja!“ – šypsosi mano mokinė Jūratė. „Kalanetika – tai kuomet norisi pasitempti, užsimerkti ir lėtai pulsuoti.. Kaip minėjau, mane lydi jausmas, kad išeinu lyg po masažo :)“

Kaip atradai kalanetiką? 

Mane domina viskas, kas susiję su sveikatingumu, bet ne tas sportas, kur plušama treniruoklių salėje, o būtent dėmesinga mankšta. Domina toks kūno sveikatinimas, kuomet yra stebimas viso organizmo būsena. Įdomu maistas, kuris suteikia ne tik kalorijų ir sotumo jausmo, bet ir pripildo energijos, vitaminų ir kitų naudingų dalykų kūnui. Ir žinoma, dar prie visa to prisideda žmogaus mintys, kokios jos ar įsiklausoma į save, savo emocijas ir pan.

Apie kalanetiką kažkada seniai perskaičiau žurnale. Išliko atmintyje, kad tai lėta mankšta su baleto elementais, tačiau taip ir neišbandžiau.

Beieškodama informacijos internete, atradau kalanetikos mokyklą, „Aditi“ studiją. Tai buvo lyg prieš 2-3 metus ir jau tada man tas aprašymas apie mokymus patraukė, tačiau tuo pačiu metu pamačiau, kad kviečiama į nemokamą treniruotę. Tai buvo Miglės treniruotė, ji kaip tik „baiginėjo“ kalanetikos mokyklos mokymus.

Treniruotė mane užbūrė iškart – pojūtis buvo kaip po gero masažo, o man masažai labai patinka! Labai patiko tai, kad mankštoj nuolat primenama įsiklausyti į savo kūną, savo pojūčius. Ir nors po to dar padariau pertraukėlę, šių patyrimų nepamiršau. Atgimė mintis pačiai susipažinti su kalanetikos metodu iš arčiau ir išbandyti vesti treniruotę.. Na, kažkas traukia.. Laikas parodys, kur mane tos žinios nuves :)

Gera, kad kalanetika kviečia būti čia ir dabar, o ne kažkur lėkti, skubėti ar karštligiškai siekti rezultatų. Tai grakšti mankšta, čia visada norisi pasitempti, užsimerkti ir lėtai pulsuoti.. Kaip minėjau, mane lydi jausmas, kad išeinu lyg po masažo :)

Kas tau yra moteriškumas?

Man moteriškumas pirmiausia yra buvimas savimi, įsiklausymas į save, meilė sau. Na, o kai yra meilė sau, galima dalintis ja ir su kitais. Man kalanetikoje tas ir patiko, kad kviečiama įsiklausyti į save, kaip tą dieną jautiesi, kiek gali padaryti. O kai su įsiklausymu pasimankštini, atrodo ir ta meilė sau padidėja!

Noriu moterims ir sau būtent to ir palinkėti – labiau mylėti save ir pasaulį. Po +10 ar +20 metų norėčiau užsiimti tokia veikla, po kurios moterys išeitų dar labiau atsipalaidavusios ir su didesne meile sau, o man tos veiklos procesas būtų džiuginantis..

Na, ir noriu padėkoti, Tau, Aiste! Ačiū, kad daliniesi ir darai tokius mokymus. Jokių kitų panašių mokymų nepastebėjau. Buvo gera išgirsti Tavo mintis apie dėmesingumą, moteriškumą, nes tos mintys atliepė mano. Na, o tas treniruotės „pravedimas“ man buvo iššūkis, bet man tai buvo labai gera pamoka. Kad nepamiršti, ko išmokau ir pati judėčiau, dabar susitariau su sese, kad jai vesiu mankštas – tęsiu praktiką ;)

___

Nori mokytis ir Tu? Drąsiai parašyki man ar paklauski, jei turi klausimų:
Užpildyki anketą – o laišką aš gausiu iškart :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s