Kalanetikos mokymai Vilniuje: asmeniškai ir su sėkmės užtaisu!


Norisi SUŽIBĖTI? Pagaliau ryžtis ir žengti? Jaunaties – palankus #pradžios – momentas merkia akį, o kalanetika jau tiesia raudoną kilimą TAU. Koks malonumas žygiuoti grakščiomis kojomis, tiesia nugara ir kilsteltu smakru!.. Koks malonumas man perduoti šios magijos paslaptis žibančioms Tavo akims ir iš jaudulio tuksenančiai širdžiai.. 💕

Šie mokymai ypatingi, nes kupini asmeninio bendravimo, dalinimosi, pozityvo ir sėkmės užtaiso. Kūno ir emocijų darnos, viliojančio moteriškumo. Iš širdies į širdį. Stebuklinga kaip tai išsipildo.. Labai didžiuojuos gausiu savo mokinių būriu visoje Lietuvoje.

Mėnulio jaunatis kviečia drąsiai rašyti savo materealius norus, svajoti ir kviesti magišką išsipildymo energiją.. Metas paklausti savęs, ko išties noriu, ko laukiu ir leisti tam įvykti 💫Susitikim, parašyki norą: užpildyk anketą

Smalsu kaip sekėsi mano mokinėms?
Žr. mokinių istorijas

Tavo kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė-Jančiukienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s