Kalanetika kaip pagrindas po kojomis. Riedučių sezono ypatumai


Čiuožiam į liepą? Et, kaip praverčia geros kojos šitokiems sportams!.. Svarbu žinoti, kad tiesiog autis riedučius ir leistis paskui vėją gali būti kiek rizikinga, ypač jei esi po pertraukos.

Čia tau prireiks koordinacijos, tvirtos nugaros pojūčio ir svarbiausio – giliųjų raumenų (laikančių kūno karkasą) stiprybės. Išsilaikyti pusiausvyroj ant nestabilaus paviršiaus – man jau nebe vaikiškas užsiėmimas.. Bet kuomet jauti tikrąjį pagrindą – dubens dugną, jėgą sklindančią iš liemens (core) raumenų, reikalai daros smagesni ir stabilesni. Jau nekalbu apie begaliniai malonius ir reikalingus tempimo pratimus po bet kokio aktyvaus sportinio užsiėmimo.

Kalanetikos metodas sustiprina, sustangrina kūną „iš gilumos“. Ir kas ypatinga: ramiu tempu, be spaudimo, be prakaito. Nesvarbu, koks tavo fizinis pasiruošimas ar kiek tau metų. Sugrįžti į formą niekada ne vėlu ir labiau nei verta!

O paprakaituoti ir įdarbinti paruoštus raumenis galima vijantis savo atžalas, tiesa? ;)

Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s