Kalanetika Vilniuje prieš 20 metų, kai dar nebuvo interneto: Aurelijos istorija


„Tai tikriausiai buvo tarp 1996-2000 metų. Interneto nebuvo, o mobilius telefonus turėjo vienetai. Mes turėjome, nes dirbome daniškoje transporto firmoje. Tada tie mobilūs buvo labai dideli :)“, – istoriją į „daugybę metų atgal“ pradeda kalanetikos mylėtoja, ADITI ištikimoji lankytoja Aurelija.

Kaip gi atradote kalanetiką Jūs?

„Viena bendradarbė pasiūlė eiti į bodyfleksą, o baigus jo kursą nuėjome į tuomet mums naują užsiėmimą – kalanetiką, kuri vyko tame pačiame privačiame name Žvėryne. Užsiėmimus mums vedė mokytoją iš JAV. Kalanetika man labai patiko, nes ji rami.. Po tokios mankštos atgaudavau jėgas, o po „aerobikų“, kurios tuo metu buvo madingos, jausdavau nuovargį. Buvau net visus kalanetikos pratimus užsirašius į sąsiuvinį, kad galėčiau daryti namuose. Tada pratimai buvo visada vienodi. Kiekvieną užsiėmimą jie ėjo vienas paskui kitą. Todėl lengva buvo išmokti :)

Mokytojai išvykus atgal į Ameriką, treniruočių vedimą perėmė jos mokinė – užsiėmimai buvo perkelti į savo namą Fabijoniškėse. Dabar ir neprisimenu kodėl aš nustojau lankyti, gal tiesiog nebevyko.. Paskui buvo jogos etapas. Lankiau su pertraukomis įvairius jogos užsiėmimus. Dar ir dabar rytais darau „savo jogą“, kurią irgi pati susidariau iš mėgstamų pratimų.

Na, o kalanetiką man priminė ir vėl bendradarbė, jau 2012 metais. Jaunutė, ji lankė sporto klube, tada man grįžo atsiminimai apie taip, kaip man patiko… Tada Google susiradau Stimulus studiją. O 2018 m. ėmiau galvoti, kaip norėčiau, kad kalanetika būtų šalia namų. Ir štai, išsipildė su Aditi.. :)“

Moterys tada ir dabar?

„O moterys tikriausiai visada kalbėdavo apie tą patį. Tik negalima apibendrinti visų brandžių moterų (man dabar 48 metai), visos mes ir skirtingos ir panašios. Manau, kad dauguma nedrįsta pradėti mankštintis, nes galvoja kad nesugebės, blogai jausis tarp jaunų. Arba neranda laiko, nes visą atiduoda darbui ir šeimai. O kaip visada sau nelieka, arba būna tiek pervargusios, kad nieko nebenori..

Linkiu išdrįsti.. Linkiu surasti laiko sau!..“

#myliukalanetiką
www.aditistudija.as.me

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s