Ilgi sijonai atpalaiduoja: vasaros sutiktuvių akimirkos


video_sijonai

Trečią kartą „sirgau“ už šį renginį ir kaip džiaugiuos, kad jis pavyko! 🌷Nei sniego, nei žaibų, nei lietaus – vien tik žaluma, dangaus žydrynė ir būrys puikių moterų sugužėjo penktadienio popietę į Vilniaus širdį ❤ Žr. labai gražų video! Kodėl ilgi sijonai? 

Nes jie dovanoja ypatingą būseną. Pabandykite. Ilgas, plazdantis, šiurenantis, glostantis ir besivijantis apie nuogas kojas… Šio pojūčio nesulygintume su jokiu kitu drabužiu! Pasidovanokime sau ypatingų vasaros akimirkų – tokiu štai lengvų, nerūpestingų, spalvingų ir būtinai moteriškų 🌸

Taip reta šilumos mūsuose – gerkime ją į save, puoškimės suknelėmis, sijonais ir užkrečiančia nuotaika. Gera žinia – prie jos priprantama. Jos norisi daugiau. Taip atsitinka ir su sijonais. Kurios išbandė patvirtins – nebesinori grįžti prie kelnių. Būsena, kai patogu – kai nespaudžia, kai neveržia, kai sau atrodai Visai Kitaip.. Kai nebesinori lėkti, skubėti ir gelbėti pasaulio. Tuomet segiesi sijoną ir sustoji. Laikas Sau, meilė Sau – pasirodo yra taip DAUG ir visa ko priežastis. Gera būti Moterimi… gera tai atrasti… ❤ 🌷

Dėkoju Natalja už draugystę ir bendras moteriškumo idėjas 🌷 Julija už tvirtą palaikymą 🌻 Alesandra už magiškus chna raštus🌹 Fotografijomis mus apdovanojo Ramūnas / http://www.fotofigaro.lt, o video ruošia mano mylimas brolis Jonas. Širdingiausia padėka mums visoms dalyvėmės ir kiekvienai atskirai – kaip gera, kad atėjote, kad buvote kartu! 🌸

Daugiau fotoakimirkų ir “Patinka“ paspausti kviečiu renginio Facebook albume :)

Nuostabios vasaros linkėdama
Aistė Gustė-Jančiukienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s