Ar galiu pradėti, jei trūksta lankstumo? Kalbinu Jurgitą


“Pabandysi – sužinosi!“, – sena kaip pasaulis tiesa dalijasi mano bičiulė, bendramintė, mano mokinė Jurgita. Kalanetika – tai mankšta be ribų. Nesvarbu, esi ne itin lanksti, stipri, liekna ar galvoji, kad amžius trukdys – sunku surasti priežastį atsisakyti malonumo, kurį suteikia ši mankšta. O atrastas naujasis – trenerės amplua – suteikia papildomą džiaugsmą dalintis! Nori mokytis? Parašyk man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s