Kalanetika kaimynėms, arba Svarbiausia pradėti! Eglės istorija


kalanetika-lazdynuose

Eglę galiu pavadinti savo bene labiausiai besijaudinusia mokine. Tai, kad ji atsistos ant trenerės kilimėlio – šią „tolimą mintį”, kaip ji sakė, vijo kuo toliau. „Dar reikia laiko, dar reikia mokytis, dar reikia, kad susigulėtų…”. Priežasčių atitolinti bet kurią bauginančią Pradžią, juk surandame visokių. „Kai pasigyriau draugei vienai, kitai, tai sako – ko tu nepradedi pati? Pasirodo, man tik tereikėjo „saviškių” spyrio, postūmio…”.

Taip Eglei gimė idėja iš tiesų „pradėti pačiai”. Iš tiesų, „idėja brendo pati pamažu. Ji tūnojo jau tuomet, kai dar buvo mintis pradėti mokytis kalanetikos”, – pasakoja Eglė. „Pirmiausia, reikia pasitikėti savo jėgomis ir tikėti tuo, ką darai. Nuo to viskas prasideda. Po to visi kiti praktiniai dalykai – vietos paieška, nuomos kaina, rinkos „skenavimas“ ir įkainių nustatymas. Pirmosios klientės – tai mano gyvenamosios vietos, aplinkinų namų moterys. Nes idėja ir buvo – sportuoti netoli namų. O kodėl gi ne? Buvau pasiryžusi klijuoti laiptinėse skelbimus, tačiau to neprireikė – dabar Facebookas visagalis! Taip ir subūriau grupelę entuziasčių lazdyniečių. Juk kuo mažiau sugaišti važinėjimo per miestą, tuo geriau (taupai ir laiką, ir pinigus)”.

Žr. Eglės puslapį Facebook’e: Kalanetika su Egle

kalanetika-lazdynuose1

„Ar „baisu“ buvo pradėti?”, – klausiu Eglės. „Žinoma „baisu“. Kaip ir viską, ką pradedi. Nes nežinai, kaip tave priims. Bet ne taip baisu, kaip prieš kokį nors egzaminą. Nes tavęs niekas neverčia daryti, tu darai vedina noro ir naujos patirties. Tuomet pradedi domėtis, kaip kur kada… Viskas nauja ir be galo įdomu. Jei atvirai, nustebino, kad pradžioje taip aktyviai susirinko ta nedidelė grupelė. Ir mintis, kad yra daugiau norinčių tokių kaip aš sportuoti arčiau namų, pasitvirtino galutinai. Nuotaikos puikios, visos norime pajudėti, tad džiaugiusi, kad grupė pilna. O gal tik žiemą, gal pavasarį visos išeis bėgioti miško takeliais. Tačiau jau dabar kalbame su kai kuriomis moterimis, kad atšilus galime sportuoti lauke. Vadinasi, kartu mankštintis yra didesnis stimulas”.

„Labai svarbus nuoširdumas, sąžiningumas – ką apie save pasakoji, kaip save pateiki, bendravimas ne mažiau svarbus susitikus. Atsakau į kiekvienos moters laiškus, nes gal tai potenciali besimankštintoja, nors gal ji tik dairosi, klausinėja”, – dalinasi Eglė. „Negalvoju per daug rimtai į tolimą ateitį, tiesiog džiaugiuosi tuo, ką darau. O jei iš mėgstamos veiklos gali prisidurti vieną kitą eurą – tobula! :)”

kalanetika-lazdynuose2

P.S. Dabar, vasarą, Eglė su diiideliu būriu rajono merginų tą ir daro – mankštinasi lauke ant pievutės, kurią net gi specialiai nušienavo vienos Eglės gerbėjos vyras ;).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s