Kai gąsdina amžius ir apvalios linijos, arba Kaip kalanetikos mokėsi Jolanta


lake

Kaip bebūtu gaila, bet ateina tas laikas, kai supranti, kad jėgos silpsta, aktyvios dinamiškos mankštos nebepatinka ir netinka. Nuotaika prastėja, sveikata silpnėja… Bet optimizmas neleido nukabinti nosies – ėmiau ieškoti Kitokio būdo. Ieškojau mankštos, kuri išjudintų kūną, pagražintų linijas, pagerintų laikyseną, o svarbiausia, kad tiktų ne tik man vienai, bet ir mano draugėms. Juk daug smagiau mankštintis su sava kompanija ir kartu pasidžiaugti gautais rezultatais!

Tad vieną dieną užtikau nuostabią mankštos rūšį vardu KALANETIKA. Čia ir radau visus atsakymus į tai, kas mane gąsdino – dėl amžiaus, dėl apvalių kūno linijų, dėl didelės pertraukos be sporto ir mankštų. Neilgai trukus pradėjau tuo labiau domėtis ir interneto platybėse užtikau puikios trenerės Aistės “blogą“ apie kalanetiką.

Didelį AČIŪ tariu jai už puikias pamokas ir įveiktas baimes, už perteiktas žinias, gerus patarimus ir meilę kalanetikai. Iš tiesų, žodžiais neįmanoma aprašyti to nuostabaus jausmo ir optimizmo, kuriuo pasidalinote su manimi. Šie įkvepiantys jausmai ir energija mane lydi ir toliau. Dalinuosi su draugėmis Jūsų perduotomis žiniomis ir puikia nuotaika mankštinantis. Džiaugiamės atradusios šią efektingos mankštos rūšį!“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s