Apie mylimiausią patiekalą, arba Kuo žavėjosi Julija mokydamasi kalanetikos


Julija

„Individualus priėjimas paliko didžiausią įspūdį ir davė daug naudos – todėl, kad galvoje gimsta ne tik „vadovėliniai“ klausimai, o čia – galimybė iškelt problemą/rūpestį ir tuoj pat „išsibandyti“ jį pratime kartu su mokytoja!

Mokymų grafikas buvo lankstus, lengvai koreguojamas. Man labai patiko, kad nagrinėjant mokymų medžiagą lygiagrečiai galima buvo lankyti ir treniruotes. Tokiu būdu lengva analizuoti, lyginti, stebėti ir vėliau individualiai su mokytoja aptarti, kelti klausimus.

Mokytoja labai kvalifikuota, padrąsinanti, išsklaidanti abejones, inspiruojanti kūrybai, pati būdama atvira pasauliui, skatina mąstyti „už dėžės ribų“. Be to, ji labai žingeidi, ir tas žingeidumas kaskart tarsi primena, kad kalanetikos mokymasis kartu su pasibaigusiais mokymais nenutrūks. Man labai patiko, kad mokymų metu mokytoja akcentavo ne tik mankštą, jos techniką, bet ir pačią kalanetikos, moteriškumo, sąmoningumo filosofiją. Aistė spinduliuoja ramybe, moteriškumu ir žinojimu, kas, kodėl ir kaip daroma. Dėl šių priežasčių ne tik mankšta, bet ir pats mokymasis tampa sąmoningas, tvarkingas, nuoseklus.

Mokytis reikia iš geriausių. Tikiu, kad geriausias virėjas yra ne tas, kuris darbuojasi pačiame prabangiausiame restorane, o tas, kuris su meile gamina savo mylimiausią patiekalą. Kaip ir geriausias atlikėjas – turbūt ne naujausiais instrumentais aprūpintas, o su didžiuliu įkvėpimu atliekantis savo mėgstamą kūrinį. Tad ir treniruotė – bus ir skaniausia mankšta ir gražiausia daina, jei bus vedama su meile ir atsidavimu. Tos meilės linkiu pasimokyti iš šios, visų pirma, moters, mamos ir trenerės.”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s