Užkrečianti kalanetika! Demonstruoja STIMULUS trenerės


STIMULUS kalanetika

Lanksčios, gražios, švytinčios – kas? Stimulus trenerės! Visos kartu ir kiekviena atskirai yra unikalios, mokančios įkvėpti ir padrąsinti pamilti judėjimą ir savo kūną. Ir žiema joms nė motais! Susirinko sugužėjo su akinačiomis šypsenomis į bendrą treniruotę-fotosesiją, jau galvojom, kad nuo to spindėjimo ir geros energijos sniegas už lango ištirps… Pasigrožėkime! Jos – tikras įkvėpimas!

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s