Stilinga ir elegantiška kalanetika Vilniaus mieste


Kalanetika Vilniuje

„Gegužės 11 d., šeštadienio popietę, sostinės svečių ir gyventojų akį traukė netikėtas vaizdas – Gedimino prospektu dviračiais važiuojančių moterų būrys. Praeiviai nužiūrinėjo stilingai atrodančias moteris, kurios net dviračius mynė ryškiai raudonai pasidažiusios lūpas, avėjo aukštakulnius, vilkėjo sukneles.

Lydimos smalsių bei susižavėjusių žvilgsnių, neretai ir plojimų, moterys pervažiavo visą Gedimino prospektą, ir savo kelionę užbaigė kalanetikos mankšta po atviru dangumi Lukiškių aikštėje, kuris net sulaukė vyriškų ovacijų ir miestą lankančių užsieniečių plojimų.

Spalvingame būryje galima buvo išvysti ir ryškiai rožine suknele pasipuošusią „Labo ryto“ vedėją Eglę Daugėlaitę. Apie trisdešimt moterų dvirates transporto priemones pasibalnojo tam, kad įrodytų, jog mankštintis galima elegantiškai, neaukojant dailios išvaizdos”, – apie STIMULUS moterišką šventę kitądien rašė naujienų portalai… :)

Skaitykite plačiau ir žr. foto bei akimirkas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s