Sveikas.lt apie kalanetiką: „Mankšta kūnui – atgaiva sielai, arba Laisvė moteriškumui!”


Seniai įrodyta mankštos nauda sveikatai ir gerai savijautai. Tačiau ne kiekvienas pridėjęs ranką prie širdies prisipažintų rytą pradedąs būtent nuo mankštos. Ką jau kalbėti apie moteris, kurias buitis ir šeimos rūpesčiai nuvargina tiek, kad gražiausiose savo svajonėse poilsį jos tapatina tik su galimybe gerai išsimiegoti.

Kita vertus, laikai keičiasi. Informacijos srautas pasiekia net ir labiausiai rūpesčių prispaustas dailiosios lyties atstoves. Tačiau ir vėl iškyla dilema: nuo ko pradėti? Apie tai kalbamės su kalanetikos mokytoja Egle Afanasjeva.

Skaitykite visą straipsnį

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s