Ar Callan Pinckney turėjo celiulito problemų? Kaip jį išgydė?


apelsinaiPraktikuojate kalanetiką ir po kurio laiko pasimatė celiulitas? Nepanikuokite. Stangrėjimas tik parodo ką jūs turėjote sukaupusi. Kalanetikos išradėjos Callan Pinckney patirtis – pakoreguoti mitybą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

“Callan atsisakė kavos, raudonos mėsos, pieno produktų, saldumynų ir apdorotų maisto produktų. Savo racioną gausiai papildė daržovėmis ir žuvimi, per dieną išgerdavo 8 stiklines vandens, vartojo kalcio papildus. Celiulitas Callan dingo per 6 savaites.“

Iš: Complete Callanetics, 1985 m.

P.S. Faktas, kad kiekvienos mūsų atvejis yra unikalus. Būtų neprotinga nukopijuoti Callan ar kt. receptą ir tikėtis tokių pačių rezultatų. Išmintinga pasikonsultuoti su savo gydytoju, mitybos specialistu, kad savarankiškai neprisidarytume daugiau bėdos nei naudos.

5 mintys apie “Ar Callan Pinckney turėjo celiulito problemų? Kaip jį išgydė?”

  1. Ačiū už šitą žinią – ramiau paliko.
    Visą gyvenimą buvau “pjaunama“ giminės moterų, kad nepriklausau jų kastai – kojos plonos kaip pagaliukai, užpakalio nėra ir net celiulito neturiu! O jos tai turi :)
    Po dviejų kalanetikos lankymo mėnesių “atsirado“ šlaunys (tuo neatsidžiaugia vyras:) ir… celiulitas. Tai reiks dabar peržiūrėt “mitybos profilį“.

  2. O tai kaip cia suprasti??? Norisi pradeti sportuoti, nes tiek visiokios naudos cia aprasyta, bet jeigu atsiranda dar didesnis celiulitas, tai visai liudna…

    1. Ir aš nemanau, kad pieno produktai gali pakenkti… Pati juos mėgstu. Tai tebuvo citata iš Callan knygos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s