Nemokama kalanetikos mankšta su Meda jau ryt: prisijunkime susipulsuoti!


Elegantiškai ir efektingai, 10 metų jaunesnė per 10 valandų? Pažinčiai su moterų mylima kalanetika vasario 2 d., antradienį, 17:00 „Zoom“ erdvėje kviečia „Kalanetikos mokyklos“ studentė MEDA.

Kviečiu užsiregistruoti: www.aditistudija.as.me/zoom-kalanetika Judėk puslapiu žemyn, matysi kalendorių. Pasirink vasario 2 d., 17:00 val. Užpildyki anketą – patvirtinimą ir Zoom nuorodą gausi el. paštu. Treniruotė nemokama, skirta moterims.

Po treniruotės (trukmė 1 val.) gersime arbatą ir šnekučiuosimės. Lauksim pasidalinimo mankštos patyrimu, galėsite trenerėms užduoti rūpimus klausimus. Dalyvėms atsiųsime ir mankštos įrašą galiosiantį dar 2 dienas. Laukiam smagaus susimatymo su draugėmis, ADITI bičiulėmis ir mokyklos absolventėmis – jūsų palaikymas tai tikras sėkmės vėjas į būsimų trenerių, mokytojų bures!

~
Jei nori išmokti dėmesingos mankštos – mind&body, mindfulness – principų, susipažinti su kalanetikos metodu – teorija, praktika, įrašai, repeticijos – rašyki aiste@aditi.lt Susirinkus 2-3 online mokinių grupelei, mokymų kainai pritaikysiu 20% nuolaidą (būtų 360€ žmogui). Laiką susideriname. Mokymus sudaro 7-8 susitikimai. Anketą ir (nekarantininį) aprašymą rasi: www.kalanetikosmokykla.lt/noriu-mokytis

Aistė Gustė-Jančiukienė
ADITI kalanetikos studijos įkūrėja
Tel. 861144033

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s