ONLINE kalanetika: harmoningas judesys į tavo namus!


„Kažkaip mažiau nerimo, kuomet kasdieniai dalykai išlieka stabilūs“, – rašo Asta. „Gera buvo išeiti iš namų“, – sakė Žaneta. „Kaip gerai, kad jūs viską paaiškinate ir nuolat primenate į ką atkreipti dėmesį“, – sakė Džiuginta ir Aina, kurios pirmą kartą apskritai bandė kalanetiką. Gera, kad mylimą veiklą galime tęsti: susitikti mankštos ir pokalbių GYVAI su moterimis iš bet kurio Lietuvos ar pasaulio kampelio!

Iki kovo 25 d. kviečiu išbandyti NEMOKAMAI! Tvarkaraštis ir rezervacija: www.aditistudija.as.me

PAKVIESK DRAUGĘ – žr. Facebook event’ą:
www.facebook.com/events/1037348059984736/

KAS TOJI KALANETIKA?
Mano studijos lankytojų, gerbėjų, kolegių video atsakymai: www.aditi.lt/kalanetika

KĄ VEIKIAME SUSIJUNGUSIOS?

  1. LABINAMĖS – jungiamės dar prieš 15 min. iki treniruotės pradžios pasisveiktinti ir pasimatyti gyvai! Nuostabu, kad Zoom erdvė leidžia tai daryti abipusiai – susijungti vaizdu ir garsu.
  2. MANKŠTINAMĖS – jūs mus girdite ir matote pasirinktame įrenginyje: telefone, planšetėje, kompiuteryje. O pasitelkus išmanųjų TV – ir dideliame ekrane savo namuose! Dalyvių mikrofonai mankštos metu automatiškai išjungiami.
  3. BENDRAUJAME – įjungiame jūsų ir savo mikrofonus bei liekame pabendrauti. Mums visada rūpi išgirsti atgalinį ryšį, kaip jums sekėsi, atsakyti į kilusius klausimus apie mankštą ir ne tik. Kartu geriame arbatą apie 20-30 min.

Esu kupina jaudulio ir susižavėjimo, kad technologijos taip lengvai gali atverti sienas ir maksimaliai vėl mus suartinti. Pasimatyti tarp savų bei draugiškai atverti virtualių savo namų duris ir VISOMS moterims! Neįtikėtina tai rašyti, bet dabar išties nebesvarbu, kur bebūtumėte mes galime su jumis pasidalinti savo meile dėmesingai, moteriškai kalanetikos mankštai.

„Visada svajojau pabūti tavo treniruotėje, dabar džiaugsmo ašarą braukiu, kad tai įvyko“ – rašo man mama iš Palangos ir „užsibukino“ vietą visoms dienoms į priekį :) Kas benutiktų, visada galima pažiūrėti kitu kampu į savo mylimą veiklą ir atrasti naujų, netikėtų formų, pavidalų, išraiškos būdų.. Šis laikas ir mums suteikė tiek iššūkių, tiek štai ir naujų galimybių skleisti meilę tausojančiam judesiui.

Pasimatykime ONLINE!
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s