Kaip kalanetiką sujunti su judesiu? Kvietimas į seminarą su Rūta Ambrozaitiene


Žavingoji kolegė, judesio terapijos praktikė, šokėja ir šokio dėstytoja, kalanetikos trenerė kviečia jau į 5-ąjį „Treneris treneriui“ į susitikimą – šįkart tema „Judesio treniruotė“. Plačiau ir registracija: renginio aprašyme Facebook’e

Dalyvauti gali ne tik vedančios, bet ir norinčios išmokti, suprasti savo kūno kalbą – mankštos principų, pratimų organiškumo ir pan. Šie susitikimai ypatingi tiek atviru žinių ir patirties dalinimusi, tiek savo atmosfera: bendraminčių moterų palaikymas ir įkvėpimo gūsis Tavo kūrybingumui garantuotas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s