Norisi išmokti? Jei jauti norą, vadinasi verta. Geriausias laikas yra dabar


Norisi SUŽIBĖTI? Pagaliau ryžtis ir žengti? Asmeniniai kalanetikos mokymai link svajonės tapti mokytoja: mano 10 metų patirtis Tau. Vedimo, grupių rinkimo, savęs pristatymo, studijos kūrimo. Dalinuos žiniomis, įkvepiu pasitikėjimo ir palaikymo tavo kelyje.

Artėjantis metų virsmas  – itin palankus Naujų sumanymų pradžios metas. Palikti tai, kas atgyveno, kas nebeveikia. Atsisukti į tikruosius savo norus, išgirsti vidinius poreikius. Vidus nemeluoja, savęs neapgausi.. Tik laiko klausimas, kai kažkas pasikeičia – kaip gera pačiai padaryti poveikį norima linkme!

Kalanetika pasirengųsi patiesti Tau raudoną kilimą: koks malonumas žygiuoti grakščiomis kojomis, tiesia nugara ir kilsteltu smakru!.. Koks malonumas man perduoti šios magijos paslaptis žibančioms Tavo akims ir iš jaudulio tuksenančiai širdžiai.. Šis projektas man ypatingas – kupinas „neseminariško“ lengvumo, pozityvo ir patikrinto sėkmės užtaiso. Stebuklinga kaip tai išsipildo!

Susitikim? Parašyki man: užpildyki anketą
Kaip sekėsi mano mokinėms? Žr. tikras jų istorijas

Tavo mokytoja
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s