Kalanetikos fanėms: seminaras su Callan Pinckney ir Aiste Guste


Ko gero, tu nesi didelė sportininkė, bet su kalanetika atradai meilę kitokiam judesiui.. Patyrei, kad tai daryti galima be įtampos, gauti nuosaikų rezultatą, nebejausti skausmo nugaroje. Kviečiu sugrįžti į malonų rudens ritmą su meile moteriškai mankštai! Seminaras vyks rugsėjo 13 d., penktadienį, 17:00 val., Lazdynųg. 21.

Šis susitikimas skirtas paprastai moteriai, ypač mylinčiai ar jau „užsikabinusiai“ už kalanetikos, norinčiai prisiliesti prie kalanetikos šaknų, pažinti metodo principus, išgirsti išradėjos užburiantį balsą, jos patarimus, įsikvėpti motyvacijos mankštintis. Tai ne trenerių rengimo seminaras. Tai pažintis su kalanetika tiesiogiai iš moterų moterims. Iš esančių gražiuose metuose ir atrodančių įspūdingai: dailiose linijose, švytinčiose akyse.. Su tam tikra paslaptim, slypinčia kažkur tarp eilučių.. Tai lyg moteriškumo seminaras šokio įkvėptos mankštos formoje :)

REGISTRACIJA

Išankstinė: www.aditistudija.as.me/kalanetikos-seminaras (pajudėt puslapiu žemyn ir pasirinkti datą) arba tel. 861144033 (Aistė). Trukmė: ~ 3 val.

KAINA. Mokant iki rugpjūčio 20 d. – 40€. Vėliau – 45€. Vietų skaičius ribotas – vieta patvirtinama gavus mokėjimą. Rekvizitus gausite užsiregistravusi, el. laišku.

VIETA. ADITI kalanetikos studija, Lazdynų g. 21 (III a.). Šalia pastato ar gatvelėje už pastato parkingas nemokamas.

P.S. Dalyvėms, norinčioms tęsti kalanetikos mokymus individualiai, bus pritaikyta 40€ seminaro nuolaida: www.kalanetikosmokykla.lt/noriu-mokytis – mokymų planą atsiunčiu el. paštu.

Skaityti plačiau apie seminarą: FCB event’e

Iki malonaus susipulsavimo! :)
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s