Laikas sužydėti – laikas pradėti: 2 Eur pakvietimai į atsinaujinusią ADITI


Tiesiog ateina laikas, kai išaušta metas uždaryti vieną (net 8 metų!) gyvenimo etapą ir atverti duris naujam 💛 Kviečiu ir Tave naujiems patyrimams: kalanetiką atsinaujinusioje ADITI studijoje išbandyti galima laisvesniu laiku už lieknus 2 eurus :)

Spalva ėmė ir pagaliau atėjo. Gera išeiti iš įsisenėjusio žinojimo ir įpročio į naują – būseną, emociją, energiją, …SPALVĄ! Pokyčiai yra antrasis mano vardas, tad visa tai mane laaabai įkvepia ir jaudina. Spalva atėjo kartu su vardu ADITI, reiškiančiu „nuostabi deivė“, „dievų motina“… Tai antrosios čakros – tos, kuri turėtų būti aktyvi moters kūne – spalva. Susijusi su kūrybiškumu, džiaugsmu, gyvenimo malonumo skoniu, fiziniu ir emociniu intymumu, seksualumu.

Tai gyvybinės energijos saugykla. Kuomet moterys to kupinos, jos vadinamos „šiltomis“, su jomis malonu bendrauti, jos traukia aplinkinius ir lengvai užmezga santykius. Tai emocinės motyvacijos, įkvėpimo veikti šaltinis. Spalva padeda susiderinti su gyvenimo tėkme, lengvai išnaudoti atsiveriančias galimybes, judėti į priekį, mėgautis procesu, jausti emocinę ir gyvenimo pilnatvę. Tikiu, kad kiekviena atėjusi svečiuosna išsineš šios oranžinės magijos :) Plačiau ir įdomiai apie spalvą

Kviečiu į naująją ADITI! Kupiną šilumos, jaukumo, įkvėpimo ir moteriškos energijos..

Studijos vadovė
Aistė

Reklama

3 mintys apie “Laikas sužydėti – laikas pradėti: 2 Eur pakvietimai į atsinaujinusią ADITI”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s