Pristatau savąją ADITI kalanetikos studiją! “2 mankštos už 2€“: išbandyki ir pamilki


Su jauduliu pristatau ADITI kalanetikos studiją! Tai mano naujasis kūrinys, duris, langus ir savo www atversiantis rugsėjo 4 d. ♡ Smalsu? Pačiupki progą “2 mankštos už 2€“: atvyki apsižiūrėti, išbandyti, pamilti. Tereiktų išsirinkti 2 laikus iš siūlomų:

  • 09 12 antrad. | 9:00 val. su Aiste Guste
  • 09 12 antrad. | 18:15 val. su Aiste Guste
  • 09 13 trečiad. | 19:30 val. su Julija Minajeva
  • 09 14 ketvirt. | 12:00 val. su Julija Minajeva

REGISTRUOKIS: https://goo.gl/CXohK5 Vietų kiekis ribotas, tad į treniruotes pirmosios pateks pareiškusios norą anketoje :) Šis pasiūlymas galioja iki rugsėjo 4 d.

KAS TOJI ADITI?

ADITI – tai jauki moteriška erdvė, skirta originaliosios kalanetikos malonumui. Noriu, kad Tu čia sutiktum daug įdomių, draugiškų, gražių moterų. Atrastumei priminimą rūpintis savo kūnu be streso, veiksmingai ir su atsipalaidavimu. Pasisemtumei pozityvumo, palaikymo ir įkvėpimo trokštamiems Tavo gyvenimo pokyčiams. Išsineštum jausmą “esu lyg po atostogų…“.

Studija įsikurs Lazdynų g. 21 (3 aukšte), jaukiame šeimyniniame rajone, apsuptame pačio tikriausio miško! Šalia nemokamas parkavimas. Patogus susisiekimas.

P.S. “Aditi“ sanskrito kalba reiškia “beribis“ (angl. “limitless“). Vedose tai – Dievų motina. Visatos karalienė. Platusis žodynas “aditi“ verčia į “graceful and elegant woman; beautiful goddess“. Tikiuos, po tokia “karūna“ mums visoms bus dar lengviau panašėti ir jaustis gražiosiomis deivėmis ;)

ADITI – lengva it plunksna…

Su šiltais
Studijos įkūrėja
Aistė Gustė-Jančiukienė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s